headerImg_bidden IFES-Nederland
Bidden
       
headerImg_bijbellezen IFES-Nederland
Bijbellezen
       
headerImg_getuigen IFES-Nederland
Getuigen

Medewerkers IFES-Nederland

 
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Wilfried Verboom
Wilfried Verboom | Directeur
Wilfried geeft als directeur leiding aan het team en zet de visie uit voor langere tijd. Plaats actief:      E-mail: wilfried@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Cees Griffioen
Cees Griffioen | Senior studentenwerker
Cees is verantwoordelijk voor Dronten, de begeleiding van studentenwerkers in Noord-Oost Nederland en de transitie cursus. Plaats actief: Dronten,Amersfoort     E-mail: cees@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Francina de Pater
Francina de Pater | Senior studentenwerker ISM
Francina is verantwoordelijk voor het internationale studentenwerk dat IFES in Nederland doet. Plaats actief:      E-mail: francina@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Guido van der Neut
Guido van der Neut | Senior studentenwerker Midden en West Nederland
Voor de studenten uit Utrecht is Guido samen met Joël het directe aanspreekpunt. Plaats actief: Utrecht     E-mail: guido@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Anneriet Boonen
Anneriet Boonen | Senior studentenwerker Zuid-Nederland
Anneriet is Senior studentenwerker Zuid-Nederland Plaats actief: Tilburg     E-mail: anneriet@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Joël de Vries
Joël de Vries | Studentenwerker Utrecht en Zwolle
Joel is als studentenwerker in Utrecht (samen met Guido) en het gezicht van IFES voor studenten in Zwolle. Daarnaast is Joel MT-lid en verantwoordelijk voor de Live-it! commissie. Plaats actief: Zwolle     E-mail: joel@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Anna Bin Yang
Anna Bin Yang | Studentenwerker onder Chinese studenten
Anna is werkzaam onder Chinese studenten in Nederland. Zij richt zich speciaal op het werk in de stad Delft. Plaats actief:      E-mail: anna@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Arjan Scheele
Arjan Scheele | Studentenwerker internationale studenten Eindhoven
Arjan geeft namens IFES ISM gezicht aan het werk onder de internationale studenten in Eindhoven. Plaats actief: Eindhoven     E-mail: arjan@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Bram van Putten
Bram van Putten | Studentenmedewerker
Bram is als studentenwerker verantwoordelijk voor het werk in de stad Enschede. Plaats actief: Enschede     E-mail: bram@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Corine Broer
Corine Broer | Studentenwerker Zwolle en Deventer
Voor Zwolle is Corine Broer het aanspreekpunt. Plaats actief:      E-mail: Corine@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
David Reitsma
David Reitsma | PR & Communicatie Medewerker
Plaats actief:      E-mail: david@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Eveline Buist-Laseur
Eveline Buist-Laseur | Studentenwerker Eindhoven
Voor de studenten werkzaamheden in Eindhoven is Eveline het aanspreekpunt. Plaats actief:      E-mail: eveline@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Frank Duijzer
Frank Duijzer | Studentenwerker Delft
Frank is voor drie dagen in de week aan de slag als studentenwerker in Delft. Plaats actief: Delft     E-mail: frank@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Richard Folkersma
Richard Folkersma | Studentenwerker 's-Hertogenbosch en Tilburg
Richard is Studentenwerker voor de steden 's-Hertogenbosch en Tilburg. Plaats actief:      E-mail: Richard@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Frederik Boersema
Frederik Boersema | Studentenwerker Groningen
Samen met Bertjaap is Frederik het aanspreekpunt voor de studentenverenigingen in Groningen. Plaats actief: Groningen     E-mail: frederik@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Gerrit Benschop
Gerrit Benschop | Studentenwerker Veritas-forum
Gerrit coördineert de Veritas-fora in Nederland. Plaats actief: Amsterdam     E-mail: gerrit@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Hendrik
Hendrik | Studentenwerker internationale studenten Groningen
Voor de activiteiten en contacten met internationale studenten in Groningen is Hendrik verantwoordelijk. Plaats actief: Groningen     E-mail: hendrik@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
JanJoost Snoek
JanJoost Snoek | Studentenwerker internationale studenten Leiden en Den Haag
JanJoost is als studentenwerker verantwoordelijk voor internationale studenten in de steden Leiden en Den Haag Plaats actief: Leiden,Den Haag     E-mail: janjoost@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Jenn West
Jenn West | Studentenwerker internationale studenten Amsterdam
Jenn is vanuit Amerika gekomen om in Nederland te werken onder internationale studenten in Amsterdam. Daarnaast coördineert zij het traineeprogramma voor internationale studenten. Plaats actief: Amsterdam     E-mail: jenn@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Kristian Haverkamp
Kristian Haverkamp | Fondsenwerver
Plaats actief:      E-mail: kristian@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Laurens van Lavieren
Laurens van Lavieren | Studentenwerker Amsterdam
Laurens is als studentenwerker aan de slag onder studenten in Amsterdam. Plaats actief:      E-mail: laurens@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Liselot Zuur
Liselot Zuur | Studentenwerker Arnhem, Ede en Nijmegen
Liselot is als studentenwerker verantwoordelijk voor de verenigingen in Ede, Nijmegen en Arnhem. Ook is zij verantwoordelijk voor het trainingsprogramma Equip. Plaats actief: Arnhem,Ede,Nijmegen     E-mail: liselot@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Maarten Vogelaar
Maarten Vogelaar | Studentenpastor Amsterdam
Maarten is samen met Gerrit en Jenn verantwoordelijk voor het werk in de hoofdstad Amsterdam Plaats actief:      E-mail: maarten@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Marc
Marc | Studentenwerker Breda
Studenten in Breda, zowel Nederlands als internationaal, voor jullie is Marc het aanspreekpunt in de stad namens IFES. Plaats actief: Breda     E-mail: marc@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Nelleke Kruijmer
Nelleke Kruijmer | Studentenwerker Tsjechie
Plaats actief:      E-mail: Nelleke@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Reinald de Groot
Reinald de Groot | Manager Finance
Reinald is binnen IFES Nederland verantwoordelijk voor de financiële administratie. Plaats actief:      E-mail: administrateur@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Remco van Vliet
Remco van Vliet | Studentenwerker Maastricht
Remco is verantwoordelijk voor het studentenwerk in Maastricht. Hij richt zich met name op de Nederlandstalige studenten in deze stad. Plaats actief: Maastricht     E-mail: remco@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Rieke Lindeboom
Rieke Lindeboom | Studentenwerker Ede
Plaats actief:      E-mail: rieke@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Sjoerd van der Wielen
Sjoerd van der Wielen | Studentenwerker Wageningen
Voor alle studenten die in Wageningen studeren is Sjoerd vanuit IFES het aanspreekpunt. Plaats actief: Wageningen     E-mail: sjoerd@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
Willem van der Deijl
Willem van der Deijl | Adviseur Moslimstudenten
Willem gaat graag met studenten(verenigingen) in gesprek over de Islam en brengt Christelijke en Moslimstudenten samen. Plaats actief:      E-mail: willem@ifes.nl
overviewImgOverlay IFES-Nederland
 Wim Warnar
Wim Warnar | Studentenwerker Leiden
Voor de studentenstad Leiden is Wim het aanspreekpunt. Plaats actief:      E-mail: wim@ifes.nl